SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kollana për Nuse
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '14
ID e produktit :
29489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim Kollana për Nuse të punuara me dorë, me rruza me shkelqim, dukën mirë në veshje.

Po ashtu punojmë edhe sipas porosis, me shumicë dhe pakicë.
Me shumcië vetëm 10 copë e më shumë.

Qmimi për një Kollan është 10 Euro, ndersa qmimi për shumicë është 8 euro.

-------------------------------Kontakt 044/362-637-----------------------------------
Informata rreth publikuesit
Edmond
Lipjan
044362637
Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »