SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Rimorkio gati e re, me te gjitha pajisjet dhe grep
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '14
ID e produktit :
29565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet rimorkio gati e re, vetem nje here e perdorur. Dimenzionet jane 190cm * 120cm * 85cm. Rimorkioja perkrah sistemin elektrik te vetures.
Bashke me rimorkion eshte ne shitje edhe grepi, i cili lidhet me veturen. Grepi eshte i forte dhe i perkrah te gjitha veturat.
Poashtu, rimorioja ka edhe perlhure mbrojtese, per transport te mallit gjate shiut ose bores.
Numri kontaktues: 045 835 515
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prishtinë
049873124
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »