SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon eos rebel T2i - 550d
Çmimi :
€690.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '14
ID e produktit :
29644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendje shum te mir
esht bler qe 5 muaj
+Posedon dhe Blic - canon 430ex orgjinal i tina....

+qanta

+mbushesi.

+1bateri.


lensi:18:55 Stablizator

18 Megapixel APS-C CMOS sensor

DIGIC 4 processor with ISO 100-6400 (Expansion to 12800)

Continuous shooting at 3.7fps

Full HD movie recording with manual control and selectable frame rates

7.7cm (3.0”) 3:2 Clear View LCD with 1,040k dots

iFCL metering System with 63-zone Dual-layer Metering Sensor

Quick Control screen to change shooting settings

Exposure compensation +/-5 stops (although viewfinder scale is still +/-2 stops)

Select maximum value for Auto ISO

External Microphone socket

Movie crop function

Eye-Fi connected functions compatibility.
Informata rreth publikuesit
bekim
Ferizaj
044128090
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »