SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '14
ID e produktit :
29646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bubi leshatok Femer 8muaj.shum e mir siq shihet edhe ne foto si dhe teper e shkatht Shitet Urgjent Qmimi 40euro..Presim Blers Serijoz Ndrrim .mund te kontaktoni ne nr 044-905-228..edhe permes fb www.facebook.com/dafluux 
Informata rreth publikuesit
Gennc
Lipjan
044905228
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »