SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fujitsu Siemens Laptop Windows 8: 2.5GB RAM, Intel Core 2 Duo 1.80GHz, 120GB HDD
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '14
ID e produktit :
29780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Laptopi Fujitsu Siemens Amilo PI2515
Laptopi eshte i perdorur dhe ka disa grritha ne kapak.
Laptopi ka te instaluar Windows 8 Pro, dhe Microsoft Office 2013.

Performancat: Intel Core 2 Duo x64 @ 1.80GHz, 2.5GB RAM, 120GB HDD.
Bateria e mban perafersisht 30-40 min. varet nga perdorimi.

Laptopi punon shum mire, e kam perdore une personalisht qe 2 vjet, dhe nuk ka kurrfar verejtje sa i perket punes, sepse per pamje nuk eshe edhe aq i hijeshem.
Informata rreth publikuesit
Memii
Mountain View, California
Lipjan dhe Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »