SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DESHIRONI TE LENI DUHANIN????
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
ID e produktit :
29862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DESHIRONI TE LINI DUHANIN????
KJO ESHTE MENYRA ME E MIR PER LENJEN E DUHANIT APARATI ELECTRIC PER LENJEN E DUHANIT ESHTE NJERA NDER MENYRAT ME TE MIRA PER LENJEN E DUHANIT. APARATI ESHTE PRODHIM AMERIKAN DHE I CILI ZGJAT PER TER JETEN, NE KET MENYR MUND TE KURSENI PARA , PO EDHE TA RUANI SHENDETIN...

ME APARATIN ELECTRIC MERRNI, NJE FILTER,NJE MBUSHES ELECTRIC, APARATI MBUSHET EDHE ME USB, NJE BATERI, LENGUN PER MBUSHJE I CILI VJEN NE TE GJITHA SHIJET QE MUND TE IMAGJINONI: REDBULL, COCA COLA, TE GJITHA SHIJET E FRUTAVE, LLOJET E CIGAREV:MALLBORO , WINSTON, MENTOLL PA NIKOTIN, ETJ ETJ..
NUMRI KONTAKTUES : 044436690
PERSONI KONTAKTUES : BESAR SEJDIU. MUND TE KONTAKTONI NGA ORA 10 DERI NE 16:00 JU FALEMINDERIT
Informata rreth publikuesit
besar
Prishtinë
044436690
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »