SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem Dite per te gjitha moshat – hidratues dhe ushqyes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lekura e fytyres eshte shume e rendesishme si per femrat dhe per meshkujt. Per fat te keq menyra e jeteses influencon shume ne lekure, ambjentet e mbyllura, smogu, dielli, ajri i kondicionuar etj.

Keshtu qe ne duhet te kujdesemi per te mbrojtur fytyren tone.

Duhet te zgjidhni produkte ushqyese per te aplikuar te pakten nje here ne dite.

Kremi hidratant, qe sygjerojne ekspertet eshte nje aleat shume i mire.- Base Cream (Bee Wax + Cocoa Butter)

- Mastic (rreshire) (Essential Oil)

- Pure Rose (Essential Oil)

- Wheat Germ Oil (Natural Oil)

- Calendula Oil (Natural Oil)

- Peach Oil (Natural Oil)

- Rosmarine (Essential Oil)

- Vitamine A’

- Vitamine E’
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »