SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAPUN | Tea tree – Give value to your skin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Freskojeni lekuren me sapunin nga Tea Tree Oil!

Largoni njollat e lkures dhe yndyren e tepert duke perdorur kete sapun, i cili nuk e than lekuren, zvogelon poret dhe largon pikat e zeza.Tashme eshte koha qe t’i jepni vleren e merituar lekures suaj. Sapuni pastron, qeteson dhe freskon lekuren.Perdorimi: Pasi ta lani fytyren me shkumen e sapunit, aplikojeni si maske serish mbi lekuren tuaj. Prisni 2-3 minuta, dhe shpelajeni me uje te ftohte.Kete sapun e gjeni ne BioNatural Shop.Me shumë info

www.bionatural-ks.com/tea-tree-oil-soap-give-value-to-your-skin/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »