SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sapuni nga shega
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sapuni nga shega mbron lekuren nga radikalet e lira. Ai i jep shkelqim lekures, i siguron elasticitet dhe eshte efikas ne largimin e rrudhave. Ekstrakti i sheges eshe nje burim i fuqishem i Vitamines C, B1 dhe B2. Eshte i pasur me antioksidante dhe ka veti qe luftojne plakjen e parakohshme.E gjeni ne BioNatural Shop, Prishtine dhe Gjakove.Me shumë info:

www.bionatural-ks.com/pomegranate-soap/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »