SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sapuni me vaj argani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sapuni me vaj argani pastron thellesisht lekuren tuaj nga papastertite ambjentale.

I pasur me veti antibakteriale dhe redukton formimin e akneve. Permban ekstrakte qe hapin poret e bllokuara dhe largon pikat e zeza nga lekura.

Formula e bute e ketij sapuni nuk e irriton lekuren.Kete sapun e gjeni ne BioNatural Shop, Prishtine dhe Gjakove.Me shumë info:

www.bionatural-ks.com/argan-soap-natural-silky/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »