SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAPUN nga JASEMINA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sapuni me Jaseminë kanjë aromë dehëse, është tepër qetësues, gjithashtu redukton ngurtësinë e muskujve dhe dhimbjeve të tjera fizike.Ky sapun përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe e lë lëkurën të butë. Pastron lëkurën me yndyrë, qetëson lëkurën e thatë, të ndjeshme dhe të irrituar.

Çlodhuni dhe largoni tensionin duke përdorur sapunin tonë.Më shumë info:

www.bionatural-ks.com/sapun-nga-jasemina/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »