SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shampo nga HITHRAT – Për t’i dhënë volum flokëve të hollë dhe të yndyrshëm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shampo nga hithrat është formuluar posaçërisht për flokët me yndyrë, të hollë, të dobët, dhe pa jetë. Shampo u jep volum flokëve në mënyrë efektive.

Përveç përbërjes me ekstrakte të vajit esencial të hithrës, shampo ka një përzierje prej 10 ekstrakteve bimore të ndryshme, të pasura me vitaminë B3, vitaminë B7, dhe vitaminë B5.Flokët tuaj do të ndiejnë fuqinë magjike të natyrës me Shampon nga Hithrat.Këtë produkt e gjeni në BioNatural ShopMë shumë info:

www.bionatural-ks.com/shampo-nga-hithrat-per-ti-dhene-volum-flokeve-te-holle-dhe-te-yndyrshem/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »