SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shampo me ekstrakte te BISHTIT TE KALIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Formula speciale ne shampon me ekstrakte te bishtit te kalit parandalon renien e flokeve dhe largon zbokthin. Ajo eshte e pasur me perberes bimore. Miremban floket, i jep volum dhe shkelqim, dhe permireson shendetin e tyre.

Kjo shampo eshte ideale per floke te demtuar dhe te lyer me ngjyre.Bishti i kalit: Ndihmon cdo lloj floku duke i bere te shendetshem dhe te shkelqyeshem. Rritja e shpejte e flokeve pasurohet nga aminoacide thelbesore, ne menyre per ta transformuar flokun e zakonshem ne floke te dendur dhe te shkelqyeshem.E gjeni ne BioNatural ShopMë shumë info:

www.bionatural-ks.com/shampo-me-ekstrakte-te-bishtit-te-kalit/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »