SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shampo nga LIVANDA – Për flokë të yndyrshëm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo shampo përmirëson bilancin natyral të flokëve me yndyrë. Shampo përmban vaj esencial livandoje dhe proteina të sojës. Vaji i livandos është i dobishëm në rregullimin e veprimtarisë së qelizave yndyrore, ndërsa proteinat e sojës i bëjnë flokët më voluminoze.

Shampo ka një erë të këndshme falë vajit esencial të livandos.Këtë produkt e gjeni në BioNatural ShopMë shumë info:

www.bionatural-ks.com/shampo-nga-livanda-per-floke-te-yndyrshem/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »