SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shampo nga DAFINA – Kundra zbokthit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo shampo ka në përbërje të saj vaj esencial dafine, 11 ekstrakte të veçanta bimore, vitaminë B3, vitaminë B5 dhe vitaminë B7.

Flokët tuaj do të bëhen të shëndetshëm, të fortë dhe plot shkëlqim.Më shumë info:

www.bionatural-ks.com/shampo-nga-dafina-kundra-zbokthit/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »