SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Si të aplikoni vajin e flokëve
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vaji i flokëve është një produkt unik bukurie. Funksionet e tij kryesore janë: ushqimi dhe rigjenerimi i flokëve. Vaji lehtëson shumë procesin e stilimit të flokëve, mbron flokët nga rrezet UV dhe parandalon majat e djegura. Lexoni më poshtë për të mësuar si të aplikoni vajin në flokë.1. Vaji i flokëve në flokë të lagur

Mënyra më e përhapur për të përdorur vajin e flokëve është në flokë të njomë, pasi ti keni larë ato. Në këtë mënyrë ai vepron si mbrojtës kundër nxehtësisë. Për më tepër, vaji mund ti shtohet bojës së flokëve, shampos ose balsamit, në mënyrë që të veprojë edhe më shumë2. Përdorni vaj flokësh pas stilimit

Nëse aplikoni vaj në flokë pas stilimit, do të vaji i bën ato edhe më të shkëlqyeshme. Nëse aplikohet përpara se të shkoni në pishinë ose plazh, vaji ju mbron flokët nga rrezet UV, si dhe nga uji i kripur dhe me klor.3. Aplikojeni përpar se të flini

Vaji i flokëve mund të përdoret edhe si maskë. Vetëm aplikojeni në gjatësinë e flokëvë përara se të flini. Kjo metodë, ruan në mënyrë ideale flokët e dëmtuar.Më shumë info:

www.bionatural-ks.com/si-te-aplikoni-vajin-e-flokeve/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »