SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Një recetë për flokë të dendur dhe të gjatë
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dëshironi flokë të dendur dhe të gjatë ja një recetë për të pasur flokë të tillë:10 pika vaj esencial livando

10 pika vaj esencial rosmarine

100 ml vaj bajameTë gjitha i përzieni së bashku dhe këtë masë e aplikoni 2 herë në javë. Masën e mbetur e ruani në frigorifer.

Vajrat e mësipërm i gjeni në BioNatural Shop.Më shumë info:

www.bionatural-ks.com/nje-recete-per-floke-te-dendur-dhe-te-gjate/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »