SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trajtimi i flokeve te thate ne dimer
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasditja dimërore është koha e përshtatshme që t’u përkushtoheni flokëve tuaja, që ta “paketoni” kokën tuaj brenda një peshqiri të ngrohtë dhe të rehatoheni duke e lexuar një libër të bukur, ndërkaq flokët tuaja rigjenerohen.Vaji cilësor i bimëve është variant ideal për flokët, ngaqë përmban acide esenciale dhe ushqime për flokët. Mund ta përdorni vajin e ullirit, vaj castori… Po ashtu, me këto vajra do të ishte e shkëlqyeshme nëse shtoni edhe të kuqen e vezës.Përgatitjet e vajit për kujdes ndaj flokëve janë edhe më efektive, ngaqë përmbajnë ekstrakte bimore, që mundësojnë qarkullim më të mirë. Në këtë mënyrë, edhe rrënjët e flokut ushqehen më mirë dhe arrijnë rigjenerimin.Vajin vendoseni në flokë, por detyrimisht bëjeni një masazh edhe për lëkurën e kokës.Ky trajtim është i mirëseardhur sidomos për flokët e thata, pa marrë parasysh nëse janë vetvetiu të thata natyrale, apo si pasojë e tharjes së tepërt nga vetë njeriu.Më shumë info:

www.bionatural-ks.com/trajtimi-i-flokeve-te-thate-ne-dimer/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »