SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mënyrat më të mira për pastrimin e make-up nga sytë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një nga këshillat më të mira për ta larguar make-up dhe për të parandaluar shfaqjen e qeskave nën sy, është masazhi me vaj, dhe atë për çdo natë para se të shkoni në gjumë. Me këtë rast mund te përdorni vajin e Kajsise dhe vaj Pjeshke pasi jane te dy vajra te lehte. Merrni disa pika vaji ne tampon pambuku dhe bëjini masazh hapësirës suaj përreth syve.Vajin e pjeshkes dhe te kajsise e gjeni ne BioNatural Shop, Prishtine dhe GjakoveMë shumë info:

www.bionatural-ks.com/menyrat-me-te-mira-per-pastrimin-e-make-up-nga-syte/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »