SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastroni fytyrën tuaj me mollë
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kur lëkura është e “fikur”, keni nevojë për një scrub të pastër dhe për të hequr të gjitha qelizat e vdekura që e bëjnë lëkurën pa jetë. Molla është e përkryer për të bërë një scrub në shtëpi, të lehtë dhe efektiv.Përbërësit:1 mollë

2 lugë (të vogla) sheqer brown,

1 lugë (e mesme) vaj bajame

1/2 portokall

1/2 limonPërgatitja dhe mënyra e përdorimit:

Qëroni mollën, hiqni farat dhe futeni në mixer për të marrë lëngun e saj të freskët. Përzieni lëngun e portokallit me lëng limoni, sheqerin dhe vajin e bajames derisa të përftohet një krem i trashë.

Aplikojeni atë në fytyrën tuaj për 15 minuta, duke e fërkuar butësisht me lëvizje rrethore. Pastaj lani fytyrën me ujë të ngrohtë.Më shumë info:

www.bionatural-ks.com/pastroni-fytyren-tuaj-me-molle/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »