SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske per fytyra te yndyrshme
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
29910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perberesit:

Nje e bardhe veze

½ e lengut te limonit.Pergatitja:

Perziejini te dy perberesit, me pas aplikojeni ne fytyre duke shmangur pjeset delikate si rrathet poshte syve dhe anash buzeve. Mbajeni masken ne fytyre per 30 min, me pas shpelajeni me uje te rrjedhshem.Më shumë info:

www.bionatural-ks.com/maske-per-fytyra-te-yndyrshme/ 
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »