SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trëndafilat e kuq
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
29915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trëndafilat e kuq janë dhuratë e përkryer për rastin më të veçantë në jetën tuaj. Jashtëzakonisht të pasuara me bukuri ekzotike këta trëndafila të kuq janë thjeshtë më të mirët për të dashurit tuaj. Ky simbol i dashurisë dhe romansës shton një porosi të dashurisë që ju me të vërtet e mendoni për atë.

32.00 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »