SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pranë teje
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
29918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një grumbull lulesh mahnitëse të lidhura me dorë, e cila është himn për shoqërinë. Kjo buqetë ka në vete mini gerbera roze, në njërin kënd kahrizantema të bardha dhe karanfila me ngjyrë roze të çelet.

49.95 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »