SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ikebana Roze
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
29923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trëndafilat me ngjyrë mjedre dhe gerberat me ngjyrë ylberi me tëvërtet bien në sy në ketë vazo. Nga qendra i këtij gjelbërimi vije aroma enigmatike e zambakëve roze të cilat krijojnë një eksperiencë të veçantë me lulet.

35.00 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »