SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tufë me trëndafila të bardhë
Çmimi :
€52.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
29924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trëndafilat e bardhë - pasqyra më e mirë e elegancës dhe dëlirësisë. Dhurata më delikate e natyrës, lulet janë mënyra më e mirë për të ndarë momentet tuaja më të lumtura.

52.00 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »