SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Përher pranë teje
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
29926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Buqetë lulesh elegante me një kombinim mahnitës të zambakut oriental, gerberës dhe trëndafilave të mbështjella përbukuri me folje eukaliptusi.

45.00 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »