SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TABLET PC -I RI
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '14
ID e produktit :
29931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes tablet pc i ri pa perdorur ne paket,ka performanca te larta ,i shpejte,dhe rezolucion te ekranit shume te mire.Vjen me te gjitha paisjet percjellse ,adapter, kabllen per pc,kabllen per telefon.
Qmimin ne shitore e ka rreth 230E.

Performancat :

Operation System Android 4.2,
Processor Boxchip Allwinner A20 Cortex A8 CPU,
Processor Speed dual core 1.0GHz,
Memory 1GB DDR3,
Hard drive 16GB ,
Display 10" Capacitive touch screen 1024*600,
WIFI 802.11b/g/N,
TF Support Micro SD / T-Flash, Max 32GB,
Battery 6000mAh,
Camera dual camera(0.3 front, 2.0 back)
Informata rreth publikuesit
gent
Prishtinë
045204996
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »