SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XBOX 360 + BONUS
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
29959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
XBOX 360,
26 lojra (DVD) vlerë deri 1150 Euro,
2 (dy) HDD (Hard Drive) nga 120GB,
2 (dy) joystick wireless qe mbushën,
Racing wheel and pedals (timoni dhe pedalet per ngasje),

BONUS (falas):

XBOX,
1 (nje) lojë,
3 (tre) joystick,

Të gjitha paisje qe shifen ne foto
Informata rreth publikuesit
Zenel
Ferizaj
044164765
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »