SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PARKET LAMINAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '14
ID e produktit :
30128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHALA PARKET
Shitje dhe montim: PARKET , LAMINAT , llajsne , ngjitës dhe llaqe për parket , bëjmë montimin e tyre në stile të ndryshme sipas dëshirës

PO ASHTU BËJMË STRUGITJEN -- RIPARIMIN E PARKETIT me makina GJERMANE bashkohore .
( Në punën përfundimtare parketi bëhet i ri )

Pronar: Rrahim Shala- mjeshtër shum vjeqar

adresa : Prishtinë rruga: " Lidhja e Prizrenit " - "ish reka" ( përtej derës së pazarit -rreth 200m )

Tel: 044-344-097 ( Rrahim Shala- mjeshter shume vjeqar )
044-197-213 / ( Gazi ne dyqan )
049-197-213 /
045- 283 822


email: shala_parket@hotmail.com

FB : shala parket
Informata rreth publikuesit
Arben Rr.
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »