SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOLER 0.50 M² viber +37744271219
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
ID e produktit :
30328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE.OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE GJË SENDEV TJERA NUK KENI NEVOJ TË LESHONI BANESËN APO TË LARGONI MOBILET NGA BANESA TË GJITHA I MBULOJM DHE NUK KAN MUNCI MU PIK.
PUNOJM KNAUF GLET FASADA DEKORIME ME KNAUF RENOVIME PUN ME DIZAJN ETJ ,
KSHTU QË NUK KA MBETUR GJË TJETËR VETËM TË NA LAJMRONI DHE BANESA APO SHTËPIJA JUAJ DO TË NGJYROSËT SHPEJT MIR DHE LIR . JU MIRPRESIM


INFO: +37744 87 87 28 ose Viber +37744271219
Informata rreth publikuesit
ARTI
Prishtinë
044878728
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »