SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYPERMASS 5000 1KG
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rritje e Peshës - HYPERMASS 5000 1KG

HYPERMASS 5000 është një zgjidhje perfekte për sportistët serioz të cilët kanë nevojë për amino acide me absorbim të shpejtë dhe sasi të mjaftueshme të karbohidrateve për stërvitje të suksesshme. Studimet kanë dëshmuar se mungesa e amino acideve të degëzuara zinxhirore, së bashku me rritjen e kërkesave fizike në trup, mund të shpijnë në shthurjen indit muskulor që i përgjigjet nevojës së organizmit për azot. Kjo mund të parandalohet me një dietë të balancuar me përmbajtje proporcionale të karbohidrateve dhe proteinave të kualitetit të lartë. Kreatina ka një rol kyç në tkurrjen muskulore. Karbohidratet dhe kreatinë monohidrati kanë një efekt sinergjetik në forcën muskulore, qëndrueshmëri dhe rigjenerim. Kjo ju mundëson ti ushtroni muskujt tuaj të japin maksimumin. Këtë produkt ua këshillojmë të gjithë atyre që kanë për qëllim rritjen e masës muskulore, forcës dhe peshën trupore në përgjithësi. Përveç kësaj ky është burim i mirë i energjisë për stërvitje intensive në sporte të ndryshme Mënyra e përdorimit: Përzieni 2 lugë supe Hypermass 5000(30g) në 450 ml qumësht pa yndyrë ose ujë. Për rezultate më të mira merrni një shejk pas çdo ngrënie dhe mos zvogëloni marrjen e rregullt të ushqimit.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=22&products_id=177 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »