SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MASS 4.5KG
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rritje e Peshës - MASS 4.5KG

Seria e gejnerave MASS u rekomandohet fillestarëve dhe atleteve të nivelit të mesëm. Shtesë ushqimore me tretje të shpejtë për rritje të performancës dhe rritje të masës dhe fuqise muskulore. MASS përmbanë proteinë të hirrës që tanimë e ka dëshmuar superioritetin nga proteinat tjera për ndërtim muskulorë. MASS ofron karbohidrate me absorbim të shpejtë,karbohidrate që lirojnë energji që e bën atë ideal të mirret para dhe gjat stërvitjes. Shijet: çokolatë, vanilje, luleshtrydhe.Përdorimi i rekomanduar: Në 300ml qumësht ose ujë përzihen 50g (1 lugëz) MASS 1 orë para stërvitjes si dhe ndërmjet shujtave.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=22&products_id=259 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »