SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NITRO GAIN 908G
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rritje e Peshës - NITRO GAIN 908G

Nitro Gain Nitro Gain është shkecëtarisht i disajnuar si suplement ushqimor me sasi të lartë të proteinës që të rrisë masën e pastër duke ndihmuar edhe rimëkëmbjen nga stërvitjet intensive. Në krye të dietës tuaj ditore, ai jep 1195 kalori- të pasura me proteina, kompleks karbohidratesh, aminoacide esenciale dhe joesenciale, AADZ, trigliceride të zinxhirit të mesëm (MCT), vitamina dhe minerale esenciale. Stimulator™ Nitro Gain është formuluar me teknologjinë Stimulator™ për të dhënë energji të menjëhershme gjatë stërvitjes.Matrica Stimulator™ riprogramon trupin tuaj të marrë ushqyesit esencial si proteinat dhe karbohidratet në mënyrë më efikase dhe në këtë mënyrë të ndërtojë edhe më shpejtë muskuj. Kompleks Proteinash me Nitro Protein Blend™ Ky mas gejner i përkryer përmabanë proteina me vlera të larta biologjike që absorbohen dhe treten më mirë sesa proteinat e përdorura në gejnerat standard. Përzierja proteinike e përdorur tek Nitro Gain e kombinuar me Nitro Amino Complex™ jep sasinë ekzakte të proteinave komplekse, aminoacideve dhe AADZ-ve të nevojshme për rritje optimale të masës dhe rikuperim optimal të muskujve pas stërvitjes. Nitro Gain furnizon me 60g proteina me vlerë të lartë biologjike në baza ditore. Karbohidratet Komplekse me CarboX™ Karbohidratet Komplekse me CarboX™ dhe lipide furnizojnë muskujt tuaj me energji afatgajte dhe afatshkurtër për të nxitur rimëkëmbjen e qëndrueshme të indeve muskulore dhe parandalojnë djegjen e proteinave të vlefshme gjatë procesit të sintezës së proteinave. Mbushur me Vitamina dhe me Tjera Një shumëllojshmëri e vitaminave dhe mineraleve janë të përfshira për të ndihmuar trupin tuaj që në mënyrë efektive ti procesoj proteinat, karbohidratet dhe yndyrat. Shtesat me zinxhirin e mesëm të triglicerideve (MCT) furnizojnë trupin tuaj me energji afatgjate. Me Nitro Gain është e mundur të shtoni deri 6 kg masë muskulore për një muaj. s after training.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=22&products_id=181 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »