SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
100% CASEIN COMPLEX 920G[ASD]
Çmimi :
€37.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- 100% CASEIN COMPLEX 920G[ASD]

Jo të gjitha proteinat janë krijuar të barabarta. Nëse është proteinë nga soja, veza, hirra apo nga kazeina, ato të gjitha kanë përparësitë e tyre të veta unike. Ndoshta, forca më e madhe e proteinës nga kazeina është kohëzgjatja e saj. Kazeina ka aftësinë për të furnizuar gjakun me një rrjedhë të ngadaltë dhe të qëndrueshme të amino acideve që mund të zgjasin për disa orë. Muskujt nuk mund të ndërtohen brenda natës, por marrja e një gote qumështi të pasuruar me kazeinë është proteina ideale për ta konsumuar prikërisht para gjumit, pasi ajo do të jetë më e dobishme gjatë gjithë natës se çdo zgjedhje tjetër të proteinës.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=21&products_id=103 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »