SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NITRO GOLD PRO
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- NITRO GOLD PRO

Kujt i nevojitet Nitro Gold Pro Atletët që synojnë të rrisin masën e pastër muskulore. Kulturistët (Body builders) Kushdo që dëshiron të mbështesë qëllimet e tij n ë fitnes. Cilat janë përfitimet? Siguron proteina të cilësisë së lartë nga 8 burime të ndryshme. I përkryer për para dhe pas stërvitjeve Siguron enzime digjestive dhe prebiotikë për shfrytëzim optimal të proteinave. Ndërton muskujt dhe mbështet rikuperimin për 3-4 orë me proteinat me absorbim të ndryshëm Furnizon me AADZ (L-Leucinë, L-Isoleucinë, L-Valinë), L-Glutaminë e Glutaminë Peptide si dhe Creatine pH-X për rritje ekstreme muskulore. Përmban 8 nga Burimet më të Mira të Proteinave. Nitro Gold Pro përmban Protein Fusion™ një përzierje proteinike me lirim të vazhdueshëm të 8 Burimeve Më Të Mira Proteinike Të Kualitetit Shumë Të Lartë . Burimet e ndryshme proteinike kanë ko hë të ndryshme të absorbimit – Nitro Gold Pro mbanë nivelin e aminoaciditetit në gjak për më tepër se 4 orë dhe liron potencialin përfundimtar të ndërtimit muskulor në trupin tuaj. Proteinat me lirim të shpejt ë - Cross-Flow Proce si i Ftoht /Izolat dhe Koncentrat i Mikrofiltruar i Proteinës së Hirrës, Hidrolizat i Proteinës së Hirrës i Trajtuar me Enzime, Izolat Proteine të qumështit, micellarë Kazeine, Peptide hirre, Peptide Glutamine, L-Leucinë, L-Isoleucinë, L-Valinë. P r o t e i n a m e l i r i m t ë n g a d a l s h ë m - Kazeinat Kalciumi me sasi të lartë të Glutaminës. Enzime Digjestive me Album ine të Vesë dhe Prebiotikë. Çdo servim i Nitro Gold Pro përmbanë a special përzierje speciale të enzimeve preteolitike dhe prebiotike për shfrytëzim maksimal të proteinave. Me përbërësit aktiv në teknologjinë e re PreZyme™ ju mund të ndërtoni më tepër muskuj me të njetën sasi të proteinave. AADZ-të, Glutaminë, Creatine ph-X Çdokush që e merr seriozisht ndërtimin muskulor e din rëndësinë e marrjes së mjaftueshme të AADZ-ve, glutaminës dhe kreatinës. Nitro Gold Pro ju siguron çka ju duhet me dy servime. 8 g nga AADZ-ja më e mirë në raport 2:1:1 leucinë: isoleucinë : valinë 10 g Glutaminë & Prekursorë, aminoacidi më i rëndësishëm për ndërtim muskulor. 2 g Creatine ph-X, formë e buferizuar e kreatinës, që nuk kërkon fazë të mbushjes dhe nuk shkakton mbledhje të ujit

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=21&products_id=198 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »