SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PROTEIN VITAL
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- PROTEIN VITAL

PROTEIN VITAL është një kompleks që përmban katër burimet më të mira shtazore, të cilit i kemi shtuar papainë dhe brumelain dy enzime digjestive të destinuara të optimizojnë tretjen. Formula jonë nuk përmban asnjë burim të proteinës bimore të kualitetit të dobët dhe përbëhet ekskluzivisht nga proteinat me origjinë shtazore me vlera të larta biologjike. Këto burime shfaqin secili nga një profil të aminoacideve dhe një kohë të ndryshme të absorbimit si dhe karakteris- tika të ndryshme anabolike/antikatabolike.Përdorimi i rekomanduar: 1-3 herë në ditë me qumësht, ujë ose ndonjë lëng.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=21&products_id=110 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »