SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CARNI-X 60CAPS
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- CARNI-X 60CAPS

L-Karnitina luan një rol të rëndësishëm në metabolizmin e yndyrave duke transportuar acidet yndyrore në mitokondrien e qelizave ku acidet yndyrore mund të shëndrrohen në energji të përdorshme. Muskujt tuaj marrin karburant – ju djegni yndyrat! L-Karnitina ndihmon në mirëfunksionimin e zemrës dhe parandalon muskujt e zemrës nga dëmtimet. Ajo gjithashtu është e mirë për mëlçinë dhe veshkët. Përdorimi i rekomanduar: të merren dy kapsula 45 minuta para aktivitetit fizik.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=57&products_id=136 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »