SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
L-CARNITINE 3000MG AMPULE
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- L-CARNITINE 3000MG AMPULE

Formula e lëngshme e 23000mg L-Carnitine të pastër. Ky produkt është 99% i pastërt, por tabletat tjera kanë 70% përbërje tartariate. Për këtë L-Carnitine i lëngshëm është më efektiv dhe paketimi i ampulave është shumë praktik. Mënyra e përdorimit: Merrni një ampul 30 minuta para ushtrimeve

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=57&products_id=235 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »