SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANINO FUEL 350 TABS
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- ANINO FUEL 350 TABS

AMINO FUEL është prodhim i pastër aminoacidesh për bodibilderë fillestarë dhe të ndërmjetme. Ai është ideal për fazën fillestare të rritjes muskulore për shkak të profilit optimal të aminoacideve. Ky është 100% aminoacid i absorbueshëm. Rigjeneron muskulin pas stërvitjes. Funksioni i BCAA-ve ndër tjerash është edhe: -Ndihma në transportimin e yndyrave në qeliza për energji; -Stimulimi i hipofizës që të sekretojë hormonin e rritjes, që është i përfshirë në zhvillimin e masës së pastër muskulore si dhe në mobilizimin e acideve yndyrore nga indi dhjamor. -Mbështetja edhe furnizimi i organizmit me azot. Çdo tabletë furnizon trupin me aminoacide që mund të absorbohen menjëherë në gjak për të ndihmuar në mbajtjen e bilancit pozitiv të azotit, në rritjene zhvillimit të muskujve dhe zvogëlimin e yndyrës trupore. Përdorimi i rekomanduar: Të merret doza e rekomanduar më poshtë duke iu referuar peshës trupore dy herë në ditë: Deri në 50 kg 2 tableta, Nga 50 kg deri 100 kg 3 tableta, Mbi 100 kg 4 tableta. Paketimi: 120 tab, 350 tab, 650 tab.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=59&products_id=166 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »