SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CREAPUMP 2IN1
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- CREAPUMP 2IN1

Kërkimet e shumta kanë treguar se shtojcat orale të kreatinës në mënyrë efektive sjellin prodhimin maksimal të forcës muskulore tek atletët.CreaPUMP ™ është formuluar me teknologjinë CreaRAGE ™. Kjo ndez një shpërthim të madh kreatine në muaskujt tuaj dhe rezulton me një rritje masive të forcës suaj gjat stërvitjes. E disajnuar me bazë multi-intervale, CreaPUMP ™ në mënyrë të vazhdueshme liron 7 lloje të kreatinës (duke përfshirë formën e buferizuar dhe mikronizuar) në qarkullimin e gjakut për të ruajtur nivelin e rritur të forcës së muskujve për një kohë. Efektiviteti i CreaRAGE ™ është rritur më shumë me CarboX™, një përzierje karbohidratesh të formuluara në mënyrë specifike me 6 lloje karbohidratesh për transport multi-interval të kreatinës deri në mitokondie të qelizave muskulore, vendi ku sintetizohet ATP-ja. Mbështetje me Amino gjatë stërvitjes tuaj me RECOVER™, një përzierje speciale e aminoacideve e krijuar me shtesa të AADZ-ve, L-Glutaminë dhe L-Argininë të mbështesë rikuperimin muskulor pas stërvites. Me CreaPUMP™ ju jeni në rrugën e duhur të rritjes ekstreme të masës muskulore.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=60&products_id=185 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »