SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VITAMIN E
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- VITAMIN E

VITAMIN E 400IU është një antioksidant që mbron zemrën dhe të gjitha indet trupore. Ndihmon sistemin imunitiv, është e nevojshme për shëndetin e sistemit kardiovaskular dhe për flokë e lëkurë të shëndetshme. Vitamina E natyrale ruan membranat qelizore, duke shkatërruar radikalët e lirë të cilët prishin lipidet e membranave. Përbërësit tjerë: D-Alpha tocopherol, xhelatinë,Glicerin, vaj kokërrsoje, ujë i pastër. Me Rëndësi Antioksidant i fuqishëm Ruan shëndetin kardiovaskular dhe sistemin nervor Kontribon në shëndetin e përgjithshëm Ndihmon sistemin imunitiv Rritë koagulimin normal të gjakut Zvogëlon shenjat tek plagët e caktuara Ulë presionin e gjakut Përmirëson performansat e sportistëve Forcon muret e kapilarëve dhe kontribuon në shëndetin e lëkurës dhe flokut.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=58&products_id=230 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »