SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMINO 5600 200 TABS
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- AMINO 5600 200 TABS

Amino 5600 (për 4 tableta) përmban të gjitha aminoacidet esenciale të nevojshme për të favorizuar dhe optimizuar zhvillimin muskulor dhe të mbrojnë muskujt në disa situata kritike si ato në periudhat e rigjimit ose seancat shumë të gjata të stërvitjeve. Amino 5600 është prodhuar nga proteinat e hirrës (whey) të kualitetit të shkëlqyer dhe me vlera të larta biologjike në mënyrë që të garantoj rezultate optimale.Përdorimi i rekomanduar:Varësisht nga pesha trupore merren 1-3 doza në ditë, para dhe pas stërvitjes dhe para gjumit.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=32_40&products_id=251 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »