SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CREA-BOMB 660G
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- CREA-BOMB 660G

6 multi-komponent kreatinë matrix ofron - mes tjerash - formularin më i studiuar kreatinë se kurrë! Creatine në dozë (së paku 3 gram në ditë) është provuar shkencërisht për të rritur performancën të një pasnjëshme afatshkurtër, në stërvitje me intensitet të lartë si pesha e trajnimit dhe kardio intervali! * Disa nga përbërësit tona kryesore të dobishëm ne efekte fiziologjike. Sinteza e proteinave normale. • funksionimin normal të sistemit nervor: neurotransmission dhe kontraksionin e muskujve të përfshirë në muskulit të zemrës. • Normalizon energji-kapitulim në metabolizëm. • Funksionim Normal psikologjik. • Bilancin e electrolyte. • Mirëmbajtja e kockave normale dhe dhëmbët.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=32_39&products_id=114 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »