SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MASS 20
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- MASS 20

Trupi juaj është shumë i ndieshëm sa i përket nivelit të tij të energjisë.Nëse kërkesat e energjisë nuk janë plotësuar sa duhet ju nuk do të keni mundësi të ushtroni një aktivitet fizik të nivelit të lartë, rikuperimi do të kompremetohet dhe ju nuk do të keni mundësi të zhvilloni masën tuaj muskulore. Një shtojcë energjetike në formë të glucideve dhe një formulë për shtim të masës si MASS 20 do t'ju sigurojë mbështetjen e nevojshme në keto fusha. Mass 20 përmbanë një infuzion me kreatinë, suplementi më efikas për furnizimin e qelizave tuaja me energji në periudhën e aktiviteteve intensive. Mass 20 përmbanë proteinë të hirrës (whey) që është proteina më efikase për rritje të masës. Përqëndrimi i proteinës sonë të ultrafiltruar siguron lactoglobulinë të rëndësishme, laktoferinë, lactalbuminë dhe mikrogrimca proteinike të imunoglobulinës. Mass 20 nuk iu është shtuar sukrozë apo fruktozë.Përdorimi i rekomanduar: përzieni një dozë të MASS 20 në 300ml ujë, qumësht ose leng frutash. Të konsumohet para dhe pas stërvitjeve ose në funksion të kërkesave tuaja trupore për energji

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=32_41&products_id=129 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »