SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MASS 4.5KG
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- MASS 4.5KG

Përshkrimi i produktitGejnerat e serisë MASS u rekomandohen sportistëve fillestarë si dhe atyre të ndërmjetëm si shtesë ushqimore praktike dhe lehtë e tretshme për përmisimin e performancave dhe shtim të mases dhe fuqisë muskulore. MASS përmbanë proteina nga hirra që kanë dëshmuar tashmë superioritein e tyre në mesin e proteinave për ndërtim muskulorë. MASS ofron karbohidrate me absorbim të shpejtë, karbohidrate që shëndrrohen lehtë në enrgji që e bën atë të përsosur për para dhe gjat stërvitjes. Shijet: çokolatë,vanilje, luleshtrydhe. Pesha: 2250g - 45 servime, 4500g - 90 servime. Përdorimi i rekomanduar: Përzieni 50g MASS në 300ml ujë ose qumësht. Ju mund të pini disa servime në ditë, varësisht nga masa juaj trupore dhe kërkesat për energji.Është mirë që të merrni nga një servim 1 orë para dhe 30 minuta pas stërvitjes

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=32_41&products_id=367 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »