SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 908G
Çmimi :
€37.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 908G

Kualitet i shkëlqyer i proteinës së hirrës i pasuruar me aminoacide dhe enzime digjestive. Proteina e hirrës konsiderohet si mbretëresha e të gjitha proteinave për ndërtim trupor me vlera të larta biologjike, profil të lartë të aminoacideve dhe sasi të lartë të AADZ-ve, argininës dhe glutaminës.100% Whey Protein Professional përmban rreth 10% mikrogrimca të paprekura të proteinës, roli i të cilave është të përforcojnë sistemin imunitarë, ndihmon në rritjen e prodhimit të glutationit (antioksidues natyror), përmban kuadripeptide që ndihmon në zvoglimin e dhimbjeve pas stërvitjeve me intensitet të lartë.Përdorimi i rekomanduar: 1lugë përzihet me 2.5dl qumësht, ujë ose ndonjë lëng tjetër

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=32_38&products_id=369 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »