SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VITA COMPLEX
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- VITA COMPLEX

28 Mikroushqyes të rëndësishëm. Spektër total i vitaminave dhe mineraleve. Vita Complex permban gjithçka që na nevojitet për shëndetin tonë. Kombinim i përkryer në një tabletë të vetme. Me dy tableta në ditë mund të mbulojmë spektrin total të vitaminave dhe mineraleve. Vitamina dhe minerale për shëndet të mirë. Rekomandimet: Pavarësisht nga mosha, gjinia apo aktiviteti sportiv, ne jua rekomandojmë përdorimin e VitaComplex për të siguruar sasinë e domosdoshme të vitaminave dhe mineraleve. Paketimi: 60 tableta.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33&products_id=224 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »