SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
L-CARNITINE 500 EFFERVESCENT TABLET
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- L-CARNITINE 500 EFFERVESCENT TABLET

L-Carnitine është një nga suplementet më efektive në djegjen e yndyrës. Është baza e sistemit transportues që transporton molekulat yndyrore tek mitoqendria qelizore,vendi ku metabolizmi yndyror ndodh. Ku yndyra metabolizohet në energji. Kur organizmi është i tendosur kërkon shumë më shumë L-Carnitine se që mund të prodhoj vetvetiu. Për këtë është shumë me rëndësi të suplementohet me sasi të duhur të L-Carnitine, posaqërisht gjatë ushtrimeve kardiake. Bazuar në formulën shkumëzuese përzihet 100% dhe absorbohet nga organizmi në formë të zgjidhur. L-CARNITINE 500 ka shije të mrekullueshme limoni. Tabletat shkumëzuese aromatike të cilët thjesht mundeni ti vendosni në gotë me ujë prisni disa sekonda dhe pastaj shijoni shijen e mrekullueshme. Tabletat aromatike L-Carnitine 500 janë solucion natyral për humbje peshe të shpejtë me plot ekstra energji. Mënyra e përdorimit: Vendosni një tabletë shkumëzuese në 200ml ujë të ftohtë. Pijeni 30 minuta para ushtrimeve.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33_47&products_id=236 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »