SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THERMO DRINE LIQUID
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- THERMO DRINE LIQUID

Koncentrat energjetik me vitamina, kafein, Taurine, ekstrakt të qajit të gjelbërt dhe ushqyesve lipotropic.Ushqyes dietal për ushtrime intensive muskulore, posaqërisht për sportist. Koncentrat i lëngshëm me përmbajtje kafeine që resulton në 10 litra pije komplete. Energjetiku përmban L-Carnitine,kafein dhe posaqërisht ekstrakt të qajit të gjelbërt,cholin dhe Inositol, pesë (5) substancat për djegje yndyre.Për efektivitet më të mirë konsumoje menjëherë para ushtrimeve për tu pregatitur mentalisht dhe fizikisht për përpjekjet të cilat qojn deri tek djegja e yndyrës dhe kalorive. Me ndihmën e substancave active të Thermo Drine nuk do të humbni motivimin për ushtrime edhe nëse jeni në dietë. Për këtë arsye Thermo Drine është pije paraushtrimore unike pasi që ju siguron energjin e duhur përgjat ushtrimeve të mundimshme dhe të zgjatura. Të gjitha këto substanca active kanë efekt të fuqishëm antioxidant, dhe mund të ndihmoj personat në diet të humbin yndyrë. Rrit nivelin e oxidimit yndyror dhe thermo genesis (termo gjenesës), ku organizmi djeg yndyrën për të krijuar nxehtësi. Mënyra e përdorimit: Tretni 10ml koncentrat (një lugë) me 200ml ujë. Shijon edhe më mirë nëse e tretni në ujë të gazuar.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33_47&products_id=240 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »