SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EFFERVESCENT CREATINE TABS
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- EFFERVESCENT CREATINE TABS

Pse janë BioTech tabletat creatine shkumëzuese më efektivet. Creatina burim për të hollat tuaja? Sepse 95% e kësaj substance active absorbohet në organizmin tuaj, krahasuar me përreth 35% absorbimin e creatine monohydrateve në ujë. Formula shkumëzuese creatine përmban 0g carbohydrate dhe 0g yndyrë. Çdo gram i creatines shkumëzuese është baraz me 3g të creatines normale. Creatina shkumëzuese e shtuar në ujë arrin nivelin e duhur të pH-s, dhe nga stomaku shpejt absorbohet në sistemin e gjakut dhe në muskuj. BioTech Creatina shkumëzuese ndihmon për të mënjanuar qrregullimet në stomak dhe siguron suplimentin e creatines për muskujt tuaj. Edhe pse gjenden produkte të ndryshme të creatines në treg ju zgjidhni ato më efektivet! Çmimi dhe vlera më e mirë në treg.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33_50&products_id=192 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »